20. septembris, 16.30

Gājiens nākotnei

Pieprasām atzīt klimata krīzi!

Par ko ir gājiens?

Zinātnieku brīdīnājumi liecina, ka mūsu nākotni apdraud klimata krīze. Tādēļ kustība “Fridays For Future Latvia” sadarbībā ar jaunatnes organizāciju “Protests” 20. septembrī plkst. 16.30 rīko visiem atvērtu pasākumu Gājiens nākotnei, kura mērķis ir pievērst mediju un politiķu uzmanību klimata krīzei un nepieciešamajai rīcībai.

Gājiens nākotnei ir daļa no visā pasaulē notiekošā Global Strike for Future, kurā pēc prognozēm piedalīsies vairāk nekā miljons dalībnieku.

Ko mēs vēlamies panākt?

Politiķiem un medijiem jāatzīst klimata krīze, kā arī tas, ka esošā rīcība nav pietiekama, lai to risinātu. Diemžēl zinātnieku secinājumi un ieteikumi par klimata pārmaiņu iespējamām sekām paliek nesadzirdēti, ja mediji par tiem nerunā pietiekami daudz. Nepieciešama atbildīgāka rīcība no politiķu puses.

Kāpēc piedalīties? Ko tas maina?

Pēdējā gada masveida klimata gājieni ir būtiski mainījuši sabiedrības viedokli par klimata pārmaiņām. Tie liek par to vairāk runāt medijiem un politiķiem, tuvinot mūs zinātnieku ieteiktajiem risinājumiem.

Piedaloties Gājienā nākotnei Tev ir iespēja parādīt, ka steidzami nepieciešams darīt daudz vairāk, lai sagabātu mūsu nākotni. Katra cilvēka dalība ir svarīga!

Kā es varu palīdzēt?

Piedalīties gājienā – atzīmējies Facebook pasākumā un atnāc 20. septembrī pulksten 16.30 uz Vērmanes dārzu!

Dalīties ar pasākumu – pastāsi par Gājienu saviem draugiem, ielūdz uz Facebook pasākumu!

Palīdzi rīkošanā! (šeit – http://ejuz.lv/klimatagajiens)

Nepieciešami ziedojumi!

Lai nodrošinātu gājiena aprīkojumu un plakātu darbnīcu, nepieciešama nauda. Daudziem par pārsteigumu, Soross mūs nefinansē, tāpēc lūdzam jūs, mūsu parastos atbalstītājus, mums noziedot, piemēram, 10 eiro!

Saņēmējs: Protests
Konta numurs: LV75UNLA0055001040917
Reģistrācijas nr.: 40008283479
Banka: SEB
Maksājuma mērķis: Ziedojums FFF Latvia gājienam

Gājienu rīko:
Sadarbībā ar:
Fridays For Future logo Protests logo