Vasaras nometne "Jauno aktīvistu akadēmija"

31.07.2023 18:05
Protests

 

Jaunatnes organizācija "Protests" sadarbībā ar Brīvības un solidaritātes fondu izsludina pieteikšanos vasaras nometnei "Jauno aktīvistu akadēmija" jeb JAA! Tā būs lieliska iespēja jauniešiem iedvesmoties un sagatavoties aktīvai līdzdalībai pilsoniskajā sabiedrībā.

Nometne notiks 25.–27. augustā pie Kandavas, Latvijā. Tā tiek organizēta kā daļa no “Eiropas zaļo aktīvistu apmācībām- Latvija”. “Jauno Aktīvistu Akadēmija” būs 3 dienu nometne, kuras laikā jauniešus ar mazu vai nekādu aktīvisma pieredzi iepazīstināsim ar dažādiem NVO un kustībām, kā, piemēram, Zaļo kustību, kā arī iedvesmosim aktīvai līdzdalībai pilsoniskajā sabiedrībā. Identificēsim lokālās problēmas un sapratīsim, kā mēs tās varam risināt un kļūt sadzirdēti arī politiskā līmenī. Izpratīsim, kā strādā Eiropas Savienība un tās institūcijas un, kā tu, kā indivīds vari tikt tajā sadzirdēts. Apzināsim, kas ir Eiropas demokrātijas draudi un kā mēs varam tos novērst, reizē veicinot iekļaujošu, feministisku un zaļu sabiedrību.

Projektu “JAA” organize “Brīvības un solidaritātes fonds” sadarbībā ar jaunatnes organizāciju “Protests”. Projektu apmaksā Eiropas Zaļais fonds (Green European Foundation) caur projektu “Eiropas zaļo aktīvistu apmācības”.

Kas var pieteikties?

Mēs meklējam jauniešus vecumā no 15 līdz 30 gadiem, kas runā un saprot latviešu valodu. Priekšroku dosim jaunākiem jauniešiem no Latvijas reģioniem un/vai ar mazāku pilsoniskā aktīvisma pieredzi, bet aicinām pieteikties visus, kam ir saistoši nometnes jautājumi.

Praktiskā informācija!

Nometne notiks latviešu valodā.

Par dalību nav jāmaksā. Organizatori apmaksā dalībnieku ceļošanas un izmitināšanas izmaksas.

Pieteikšanās ir atvērta līdz 14. augusta plkst. 23.59! Piesakies, spiežot šeit (forms.gle/SAEtb9c1CxpUY6Qz6).

Pēc vasaras nometnes būs arī follow-up pasākums, kur turpināsim attīstīt un izzināt aktīvismu uz jau uzbūvētajām zināšanām. Tā kā šis pasākums ir “EGAT” projekta ietvaros, nometnes dalībniekiem būs iespēja nākamā gada martā braukt uz Briseli 3 dienu apmācībās, ko organizēs Eiropas Zaļais fonds.

Neskaidrību gadījumā sazināties ar koordinatori Martu Bogustovu, rakstot uz epastu marta.bogustova@hotmail.com.

Projektu finansē Eiropas Zaļais fonds (Green European Foundation) projekta "EGAT" ietvaros.