Vasaras nometne “Taisnīga pāreja Baltijas jūras reģionā”

21.07.2023 17:03
Protests

 

Jaunatnes organizācija “Protests” izsludina pieteikšanos vasaras nometnei “Taisnīga pāreja Baltijas jūras reģionā” sadarbībā ar Polijas jauno zaļu organizāciju (Ostra Zieleń). Tā ir iespēja Baltijas jūras reģiona jauniešiem līdz 35 gadu vecumam pētīt un izprast reģionu caur klimata un sociālajām dimensijām, lai iegūtu rīkus veiksmīgam aktīvismam un sadarbībai ar organizācijām un citiem aktīvistiem.


Nometne notiks 21.-24. augustā Siguldā, Latvijā. Organizatori apmaksā dalībnieku ceļošanas un izmitināšanas izmaksas. Mēs pievērsīsimies reģiona sociālajai un klimata dimensijai ES Baltijas jūras reģiona stratēģijas kontekstā. To sasniegsim, izpildot sekojošos mērķus:

* Izveidot telpu, kur dalībnieki var dalīties ar savām klimata un sociālo problēmu pieredzēm vietējā un reģionālajā līmenī.

* Veidot padziļinātu izpratni par Eiropas Savienības Stratēģiju Baltijas jūras reģionam un pētīt reģiona vides problēmu cēloņus un sekas.

* Nodrošināt dalībniekus un reģiona organizācijas ar prasmēm un instrumentiem, lai mobilizētos taisnīgas klimata pārejas izaicinājumu risināšanā un veicinātu pašu pāreju.

* Stiprināt Baltijas jūras reģiona organizāciju sadarbību.


Kas var pieteikties?

Mēs meklējam 19 jauniešus, kas nav vecāki par 35 gadiem, no Baltijas jūras reģiona valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija, Somija) un kaimiņvalstīm (Ukraina, Čehija, Baltkrievija)

Praktiskā informācija!

Nometne notiks angļu valodā.

Dalības maksa ir 30 EUR. Organizatori sedz ceļošanas un izmitināšanas izmaksas. Ceļošanai aicinām izvēlēties pēc iespējas videi draudzīgākos pārvietošanās veidus (CO2 izmešu minimizēšana + zemākā cena + ceļošanas laiks).

Pieteikšanās ir atvērta līdz 1. augusta plkst. 23.59! Par atlases rezultātiem informēsim nedēļas laikā pēc termiņa. Piesakies, spiežot šeit (https://forms.gle/9KW7ioBzs96aqZRW8)!

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.